קיי אופטיק - עדשות מולטיפוקל proactive

עדשות מולטיפוקל - ProActive
עדשות ProActive הנקראות גם עדשות anti fatigue המתאימות לדור המחשב מיועדות לאנשים שסובלים מתחושת מאמץ בעיניים , טשטוש ,אדמומיות ,עייפות ,כאבי ראש וכו' .

בעבודה ממושכת מול מחשב מומלץ לבצע הפסקות מדי פעם ולהתבונן אל המרחק או אל עצם רחוק כדי לתת לעיניים להשתחרר ממאמץ ההתמקדות לקרוב, אם לא מתאפשר לעשות זאת וזמן העבודה מול המחשב ארוך קיימות תופעות לוואי אלו .
  
עדשות anti fatigue מנטרלות את התופעה ומיועדות גם למי שלא זקוק למשקפי קריאה . 

טווח הגילאים לעדשות אלו 20-40 ומיועדות לאנשים אשר עובדים מול מחשב בין 1-10 שעות ביום המדווחים על תסמונת ראיית מחשב שתסמיניה בין היתר הם עיניים יבשות , עיניים שורפות , עייפות , טשטוש ראייה , ראייה כפולה , קושי במיקוד הראייה , מצמוץ יתר , כאבי ראש וכאבי צוואר וכתפיים .
  
עדשה זו מונעת תופעות של זוקן ראייה – הקושי לראייה לרחוק שנוצר עקב הקושי בהתמקדות בראייה לקרוב שעות רבות . 
עדשות ANTIFATIGUE יכולות להחליף את העדשות החד מוקדיות למרחק , שכן בחלקה התחתון של העדשה קיימת תוספת קטנה של חצי מספר (+) שתפקידה לעזור במאמץ הקריאה וההתמקדות.

ישנם מקרים שמערכת הראייה מתקשה בהתכנסות ובשחרור השרירים , במקרה כזה תוספת של חצי מספר תסייע לבצע פעולות אלו ללא כל מאמץ או תופעות לוואי .
   
בגיל מבוגר יותר , עם התגברות הצורך במשקפי מולטיפוקל, המעבר וההסתגלות יהיו קלים יותר בשל השימוש הקודם בעדשות ProActive / anti fatigue , המשמשות שלב מעבר לעדשות מולטיפוקל רב-מוקדיות מורכבות יותר . 
 

למידע נוסף מומלץ ליצור קשר עם המומחים שלנו 

קליניקה לפתרונות ראייה מתקדמים
לקוחות ממליצים