קיי אופטיק - עדשות פולארויד

מה הן עדשות פולארויד? ולמי מתאימות עדשות פולארויד?

רופאי עיניים ואופטומטריסטים בכל העולם ממליצים להרכיב משקפי שמש בכל ימות השנה כדי להגן על בריאות העיינים,
אז איזה סוג משקפיים ועדשות להרכיב? עדשות Polarized מציעות יתרונות רבים על פני עדשות לא מקוטבות .
איך הם עובדים ? עדשות Polarized בניגוד לעדשות אחרות, חוסמות את קרן האור שבדרך כלל עוברת את משטח הסינון. בעדשות Polarized האור מסונן ומאפשר למרכיב המשקפיים לראות אחרת – מונע סנוור .
יתרונות :

1. העדשות מפחיתות את האור ובכך משפרות את הבטיחות בזמן נהיגה בשעות היום, ייתכן שתבחינו כי העצמים במרחק עשויים להיות מעורפלים או שכלי רכב צמוד מחזיר אור בצורה מסנוורת. עדשות מקוטבות (Polarized) מבטלות את ההשפעה של האור הבוהק על ידי חסימת השתקפויות. זה משפר את הנוחות בראייה ומאפשר לנו להסתכל למרחק מבלי להתאמץ. כבישים ומקורות מים הם גורמים עיקריים להשתקפויות וסנוור ( אור בוהק ), והם עשויים להוות סכנה עבור נהגים ובמיוחד אלו המתמודדים כבר עם בעיית ראייה. אור מסנוור עלול ליצור בעיה בריאותית ולגרום לאי נוחות של העין עבור אנשים עם עיניים רגישות ואף לגרום למיגרנות לאלו שסובלים או שמתפתחת אצלם המיגרנה.

2. לעדשות פולארויד ישנו יתרון משמעותי עבור אנשים שבאים במגע עם המים, החומר המיוחד של העדשה עושה את הראייה למים קלה ונוחה יותר. ללא עדשות Polarized פני המים פשוט משקפים את כל הסובב אותם, עדשות Polarized חוסמת את השתקפות זו ומאפשרת למרכיב המשקפיים לראות את התוכן של המים במקום את השמיים.

3. צמצום עייפות של העיניים
ניתן להקל על העייפות של העיניים ועל הלחץ בעיניים על ידי עדשות מקוטבות (Polarized) , אנשים אשר מצמצמים את עיניהם כדי לראות תמונות ברורות יוצרים לחץ על העין וגורמים לאי נוחות, אדמומיות, גירוי, עייפות וכאבי ראש. עדשות Polarized מנטרלות את הבעיה ומאפשרות לעיניים להרגיש בנוחות מירבית .

4. ראייה טובה יותר
הרכבת עדשות Polarized יכולה לחשוף צבעים ודימויים כמו שלא היו מעולם עם רמת פירוט שעשויה להדהים אותך . בכל זאת ישנם מספר מקרים שבהם לא מומלץ להשתמש בעדשות Polarized כמו : נהיגה בלילה , סקי , לטסים במטוס , ולצפייה במסכי LCD .
רוב האנשים ימצאו תועלת רבה בעדשות Polarized בשיפור הבהירות ואיכות ראיית היום שלהם . בקשת עדשות Polarized מהאופטומטריסט שלך זה הדבר הנכון עבורך !
• מעניין לדעת : באוסטרליה ובארה"ב שוטרים מחויבים ע"פ החוק להרכיב משקפיים עם עדשות Polarized

קליניקה לפתרונות ראייה מתקדמים
לקוחות ממליצים